jesień w pełni…

Robiąc ostatni wpis wspomniałam o jesiennej depresji. O tej porze roku, kiedy dzień robi się już przykrótki, a wieczory ponure i deszczowe  tak łatwo o gorszy nastrój. Czasami sami nakręcamy się bez potrzeby. Zawsze znajdzie się jakiś powód do narzekania. Niestety, zwłaszcza wtedy , kiedy ogólnie jest ciężko  , tak trudno cieszyć się z drobiazgów. Paradoksalnie musi wydarzyć się coś naprawdę złego, żebyśmy się otrząsnęli z ponuractwa.

Ze mną niestety też tak jest. Zamiast cieszyć się , że Patryk w domu, to ja  jak zwykle zamartwiam się , że jest w złej formie. Trudno , jest jak jest – trzeba wykorzystywać każdą daną nam chwilę. Nauczyć cieszyć się z drobiazgów. Dziękować Bogu za każdą minutę jaka jest nam dana, bo drugiej szansy nie będzie. I to od nas zależy jak ją wykorzystamy.

Musiałam się porozbijać we własnym domu i skasować samochód, żeby się na chwilę zatrzymać. Cóż , czasami za naukę płacimy bardzo wysoką cenę. Najważniejsze to wyciągać wnioski- właśnie próbuję…Pierwszy to ten, iż po raz kolejny przekonałam się, że nie jestem sama. Mam wspaniałe dzieci -z Patrykiem na czele- i cudownych przyjaciół. Cóż , jestem szczęściarą.

Mój syn tydzień w domu. Bez rewelacji, ma doustny antybiotyk i w inhalacji TOBI. Od kilku dni korzysta z asystora , który wypożyczyła nam firma celem przetestowania przed zakupem. Jest nowocześniejszy od poprzedniego modelu . Ma też funkcję oscylacji- drgań przy wydechu. Cóż, wszystko zależy od tego ,czy Patryk dostanie dofinansowanie z PEFRONu.

Wczoraj po południu i dzisiaj cały dzień Patryk brał udział w przygotowaniach do nagrania płyty młodej piosenkarki. Wymagało to od niego wiele wysiłku.Teraz jest bardzo zmęczony , ale myślę że szczęśliwy. Ta praca dała Mu wiele radości i satysfakcji.

Gdyby się udało więcej planów wprowadzić w życie…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s